Sitenizi Muhteşem Sonuçlara Ulaştıracak
SEO Uzmanı

 
 

Kurumsal SEO Uzmanı Web Site SEO Çalışmaları

 • PBN (Özel Blog Ağı) oluşturma
 • Bölgesel anahtar kelimeler
 • Link analizi
 • Pazar araştırması
 • Site içi ve dışı analiz
 • Yönetilebilir link inşası
 • Ahrefs, Majestic, Moz, Semrush, Alexa
 • E-ticarete uygun SEO
 • Google Analytics kullanımı
 • Google cezadan kurtarma
 • Anahtar kelime analizi
 • Yabancı dillerde SEO
 • En güncel teknikler
 • Hızlı sayfa indeksleme
 • Kalıcı ve sürdürülebilir
 • Devamlı rakip analizi
 • Haber bülteni kullanımı
 • Domain otoritesi yükseltme
 • Sosyal ağ eklemeleri
 • Profil kalitesi iyileştirme

Kullandığımız SEO Araçları

Sitenizi Google da üst sıralara çıkarmak için gerekenden daha fazlası...

Yönetilebilir Kampanyalarla Kurumsal SEO Danışmanlığı

Bir Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Uzmanı, arama motorları için analiz yapar, gözden geçirir ve websitenizi buna göre günceller. Bu web sitenizin trafiğini arttırır ve üst sıralara çıkmanız anlamına gelir.

SEO Uzmanının iş tanımını kısaca şu şekilde tanımlayabiliriz: "Web sitenizi arama motoru sonuçlarında en üst sıralara çıkarmaktır." Bundan on sene öncesinde olduğundan çok farklı bir durumda, daha öncesine kıyasla artık bütünüyle yeni yeteneklere sahip olmalısınız.

Yeni nesil bir uzman karar verme yeteneğini geliştirmelidir, sorunlar karşısında çözüm odaklı olmalı ve web sitesinin tüm içeriği ile içli-dışlı olmalıdır. Eskiden içerik pazarlaması yada tanıtım yazısı yayınlamak herşeydir denirdi. Ancak günümüzde SEO uzmanları kaliteli içeriğin trafiği arttırmadaki önemininin "anahtar kelime"den daha değerli olduğunu bilirler.

Ayrıca birçok arama motoru pazarlama tekniklerini uygular ve test ederler, bu testler sadece yazıların yerini değiştirmek veya farklı kaynaklardan backlink almaktan ibaret değil, web site arayüzü kullanıcı deneyimi (UX) planlar, iç linkleme problemlerini çözer ve en iyi SEO sonuçlarına ulaştırır.

Bir SEO Uzmanı web sitelerini geliştirmeler için analiz eder, derinlemesine anahtar kelime araştırma bilgisine sahip, SEO makale yazarlarıyla anlayışlı iletişim halinde kalarak departmanlar arası anahtar iş pozisyonunda bulunur.

Modern SEO uzmanları kaliteli içeriğin arama motorlarında yüksek değerlere sahip olduğunu bilir ve bu trafik oluşturmak için en önemli etmendir. SEO Uzmanı pozisyonunda olabilmek için minimum üç-beş yıllık web tecrübesine ihtiyaç duyulur. Bunlara web sitesi yapmak için gerekli teknolojilerede hakim olmalıdır. Programlama dillerinden en az ikisi (PHP, C#) , HTML5, CSS3, Wordpress bilgilerine başvurulur.

Araştırmalara göre dünya üzerinde ortalama maaş aralığı yıllık 140,000₺ ' den tecrübe ve seviyeye göre artış göstermektedir.

Her SEO uzmanı aynı seviyede değildir. Bu yüzden her konuştuğunuz uzman farklı şeyler söyleyebilir ve kafanızı tamamen karıştırabilir.

İleri düzey SEO uzmanının sitenize özel oluşturacağı iyileştirilmiş ve geliştirilmiş strateji ile başarıyı yakalamanız mümkündür. Ancak işinde uzman olduğunu söyleyen herkes işinizi başarayı götüremeyebilir, daha kötüsü işleri dönülmez noktalara getirebilir.

Bu sebeple herşeyden önce çalışacağınız uzmanın size herşeyi açıkça gösterebiliyor olması gerekir. Sadece göstermesi de yetmeyecek aynı zamanda uygulanabilir her değişikliği talep edebileceğinizi unutmamalısınız. Muhtemelen aracı firmalarla çalışıp sadece tanıtım yazısı satın alıp SEO hizmeti verdiğini söyleyenler sizin bu konuda ki taleplerinize olumsuz yanıt verecektir.

Bigmoni SEO uzmanları, tüm SEO çalışmalarını size açık olarak sunar. Çalışmaya başladığımızda, anahtar kelimeleri bulur, uygun olanları sunar eğer yanlış yönlendirildeyseniz doğru yola nasıl girileceğini gösteririz.

SEO danışmanı size doğru stratejide birçok evre olduğunu anlatır. Anlaşmalı olduğumuz haber ajansları ile haber bültenleri yayınlar yüksek otoriter sitelerden "nofollow" link alırken doğal link profilinizi oluşturur, Google Penguin, Hummingbird, RankBrain cezası almamanızı sağlarız.

Web 2.0 blogları üzerinde edindiğimiz link profili ile kuyruklu anahtar kelimeler, ana anahtar kelimeler veya domain adıyla alacağımız linkler sitenin doğal yolla yükselmesini sağlar.

Rekabeti yüksek anahtar kelimelerde ise gerekli otoriter link profilinizi inşa ettikten sonra çok yüksek otoriter sitelerden kalıcı anasayfa linkleri alır mevcut sıralamaları korur ilk sıralara yükselmeye devam ederiz.Hızlı Uygulama ve Büyüme

Sık Sorulan Sorular

Ne kadar sürede ilk sayfaya çıkarım?
Web sitenizin mevcut durumuna, anahtar kelimelerde rakip sitelerin durumlarına ve başka etkenleri de eklediğimizde kesin bir süre belirlemek mümkün değildir. Ancak şartlar uygun olduğu takdirde 1-3 aylık çalışma dahi etkisini hızlıca göstermektedir.


Sözleşme yapar mısınız?
Sonuçlarını gözlemleyemediğiniz bir hizmete uzun süreli ödeme yapmanızı beklemiyoruz. Ancak talep ederseniz sözleşme yapmaktan memnuniyet duyarız.


Sitem yapacağınız çalışmalar sonucunda ceza alır mı?
Hayır. Yapacağımız her çalışma öncesi mevcut raporlara göre strateji geliştiririz. Link profilinize göre hareket ettiğimiz için kesinlikle ceza almayız.


Çalışma süresince neler yapıyorsunuz?
Başlangıçta rekabet analizi, sonrasında anahtar kelime araştırması ve site-içi optimizasyon raporu oluştururuz. Raporlara göre oluşturacağımız stratejimiz kapsamında link profilinizi yüksek güvenilir ve otoriter hale getiririz. Bu sırada genel olarak siteniz içeriği ile ilgili yükselmeye başlarken ana kelimelerimiz için yüksek link profili oluşturacak çalışmalar yapıyoruz.


Çok yüksek arama hacmine sahip rekabetli kelimeler için neler yapıyorsunuz?
Güncel SEO'da bunu başarmak yüksek maliyetler gerektirir. Ne yazık ki ülkemizde SEO Danışmanı kişi ve kurumların sizin için yapabilecekleri standart işlemlerden ibarettir. Bigmoni SEO çalışması ise size miras bırakacak alt-yapı hazırlar, sizin için yüksek otoriter siteler inşa eder ve bunları tamamen size teslim eder. Yönetimi ve kontrolü sizde olur. Böylece inşa edilen siteler yüksek rekabetli kelimeleriniz için ana sitenize kaynak olarak kullanılır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişme geçin.


Ne zaman başlayabiliriz?
Hemen başlayabiliriz. Bizi 0 (850) 885 2224 telefon numaramızdan arayın.